Armband 18 k guld

320052

ARMBAND, 18 k guld, fantasilänk, Stockholm 1906, vikt ca 14,8 g

Bucklor, slitage, lagning

Guld/Smycken

Armband 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
1946586
2 600
1948165
2 400
1946586
1944043
1942499
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.