Soffa i empirestil

320050

SOFFA, 1900-talets första hälft, empirestil, bemålad, dekor av bockhuvuden, lösa dynor, sabelben, längd ca 200 , sitthöjd ca 45 cm

Tyg med slitage

Rum 12

Soffa i empirestil

Budhistorik (8 bud)
1946554
7 400
1946552
7 200
1946553
7 200
1946552
6 800
1942546
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.