Säng

320047

SÄNG, 1900-talet början, mässing, på hjultrissor, höjd 138 resp 111, innermått 190x90 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

Rum 19

Säng

Budhistorik (17 bud)
1946960
1 300
1946809
1942803
1946808
1942803
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.