Modellbåt

320044

MODELLBÅT, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 61, höjd 49 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 11

Modellbåt

Budhistorik (11 bud)
1946802
750
1946521
700
1946799
700
1946521
650
1946798
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.