Balja i koppar

320042

BALJA / VEDHÄMTARE, koppar, 1900-tal, delvis hamrad dekor, höjd 33, diameter 67 cm

Bucklor

Metall, Diverse

Rum 6

Balja i koppar

Budhistorik (21 bud)
1946922
2 400
1946913
1946920
1946913
1 900
1946919
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.