Byrå i rokokostil

320039

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, höjd 80, 88x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 4

Byrå i rokokostil

Budhistorik (2 bud)

1946703
1944203
550

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.