Matgrupp i gustaviansk stil

320038

MATBORD, STOLAR, 4 st., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålat, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor ā 45 cm, stolarnas sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Matgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (26 bud)
1947102
1947097
2 800
1947095
2 600
1947094
2 400
1947093

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.