Spegel Karl Johan

320037

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, delat glas, höjd 184x104 cm

Rester efter ljushållare finns, torrsprickor, glaset med slitage

Diverse, Speglar

Rum 2

Spegel Karl Johan

Budhistorik (3 bud)

1946965
750
1939089
550
1939088

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.