Bord rokokostil 2 st

320032

BORD, 2 st, rokokostil, 1900-tal, bemålade, höjd 75 resp, 76, diamter 64 resp, 70x55 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 21

Bord rokokostil 2 st

Budhistorik (12 bud)
1947140
850
1947137
1947139
750
1947137
700
1947138
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.