Cafébord med stenskiva

320026

CAFÉBORD, med stenskiva, ek, 1900-tal, höjd 71 cm, diameter 71 cm

Slitage och skador

Rum 17

Cafébord med stenskiva

Budhistorik (16 bud)
1947134
3 400
1946410
3 200
1946408
1946408
2 800
1946409
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.