Herrbetjänt

320023

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets andra hälft, med hylla, höjd 102 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 4

Herrbetjänt

Budhistorik (25 bud)
1947023
1 800
1946935
1 700
1946933
1 600
1946833
1946930

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.