Ytterfoder 1 par klädda med äldre kakel

320021

YTTERFODER, 1 par, terracotta, klädda med äldre kakel från 1800-talet, höjd 20 cm

Nagg

Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

1947856
600
1947738
550
1947738
1941533

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.