Soffbord i teak

320017

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, längd 186, höjd 46 cm

Omfattande slitage och skador

Rum 16

Soffbord i teak

Budhistorik (2 bud)

1946415
1946167

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.