Stolar 6 st Börge Mogensen

320014

BÖRGE MOGENSEN, stolar, 6 st, 1900-talets mitt, "Öresund", ek, brännmärkta Karl Andersson, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, stötmärken, fläckar

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Stolar 6 st Börge Mogensen

Budhistorik (14 bud)
1946945
5 200
1946827
5 000
1946827
4 400
1939333
4 200
1946826
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.