Roberto Torregiani olja

320012

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): Ryttare, signerad torregiani, olja på duk, 60x72 cm

Fack 45

Roberto Torregiani olja

Budhistorik (2 bud)

1946641
1946592

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.