Kliuchnikov oljemålning

320000

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Motiv med pointer, signerad Kliuchnikov 04, daterad 2004 á tergo, olja på duk, 60 x 80 cm, oramad

Fack 6

Kliuchnikov oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1938497
2 600
1938084
500

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.