Ulf Greder oljemålning

319999

ULF GREDER (född 1949), "Vouage gastronomique 7I", signerad Greder, atergo daterad 85, olja på duk, 42 x 32 cm

Fack 25

Ulf Greder oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1939189
1938498
1 900
1938459
1938136

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.