Oscar Ghiglia oljemålning

319996

OSCAR GHIGLIA (Italien, 1876-1945): Kustvy med böljande vågor, signerad O Ghiglia, olja på pannå, ca 21x30 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oscar Ghiglia oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1941817
8 000
1940260
7 200
1939269
6 200
1939268
5 000

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.