Piedestaler

319985

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, vitmålade och bronserade, höjd 103 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 6

Piedestaler

Budhistorik (10 bud)
1946220
1 400
1946187
1 300
1946187
1942916
1942916

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.