Golvlampa barockstil

319983

GOLVLAMPA, 1900-tal, barockstil, koppar, total höjd 150 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Golvlampa barockstil

Budhistorik (5 bud)
1946059
450
1942818
1942818
1945195
1942818

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.