Herrbyrå

319981

HERRBYRÅ / ARKIVSKÅP, 1800-tal, i ek, 8 lådor med dragknoppar , höjd ca 157, 59x34 cm.

Slitag, skador, list och nyckel saknas

Rum 5

Herrbyrå

Budhistorik (24 bud)
1946115
1 800
1946112
1 700
1946111
1 600
1946070
1946029
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.