Karmstolar 1 par

319975

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, rokokstil, vitmålade, sitthöjd ca 48 cm

Färgbortfall, slitage, klädsel med fläckar

Rum 5

Karmstolar 1 par

Budhistorik (5 bud)
1942545
1943806
1942545
750
1942930
700
1942545

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.