Karmstolar Louis XV-stil

319974

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, klädsel med slitage/skador

Rum 8

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (1 bud)

1946127
2015-07-12 20:03:35

2015-07-12 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.