Hängskåp

319951

HÄNGSKÅP, 1800-tal, bestad ek, barockstil, delvis skuren dekor, höjd 62, 31x59 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Hängskåp

Budhistorik (9 bud)
1945685
650
1946036
650
1945685
600
1945753
550
1945685
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.