Stolar 4 st

319947

STOLAR, 4 st, 1900-tal, gustaviansk stil, modell Axet, gråmålade, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 5

Stolar 4 st

Budhistorik (4 bud)

1944988
550
1946027
500
1944988
1941936

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.