Stolar 6 st i gustaviansk stil

319945

STOLAR, 6 st, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålade, sitthöjd 46 cm

Slitage

Rum 21

Budhistorik (28 bud)
1944935
2 800
1944801
2 600
1944934
2 400
1944801
1944933

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.