Barpallar

319940

BARPALLAR, 3 st, 1900-talets början, klädsel i röd galon, snurrbar benställning i trä och metall, sitthöjd ca 80 cm

Kraftigt slitage, korrosion, skador

Rum 21

Barpallar

Budhistorik (11 bud)
1945956
1945628
1945625
1945481
950
1945480
900

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.