Herrfickur 1800-tal i silver

319939

FICKUR, 1800-talets mitt, boett i silver, cylindergång, urtavla i silver med romerska siffor samt dekor av blommor, blånerade verkskruvar, planspiral, boett nr: 2115, 34297, diameter ca 50 mm, nyckel finns

Slitage

Klockor/Ur

Monter 1

Herrfickur 1800-tal i silver

Budhistorik (9 bud)
1940016
950
1945759
950
1940016
600
1945616
550
1940016
500

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.