Kista 1800-tal

319933

KISTA, nyrenässans, betsad ek, skuren dekor, äldre lås, beslag i smide, höjd 50, 47x118 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Kista 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1946175
1 300
1946158
1945758
1945783
1945758
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.