Björn LINDROTH akvarell

319931

BJÖRN LINDROTH (1931-99): Sträckande sjöfågel, monogramsignerad, akvarell, 28x43 cm

BJÖRN LINDROTH (1931-99)

Fack 25

Björn LINDROTH akvarell

Budhistorik (12 bud)
1943144
1945161
1943144
750
1945160
700
1943144
650

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.