Salongsgrupp

319930

SALONGSGRUPP, 5 dlr., nyrenässans, betsad ek, bestående av: 1 par karmstolar, 1 par stolar, soffa, soffans längd 160, sitthöjd ca 44 cm

Slitage och skador, kompletterade fotavslut

Rum 19

Salongsgrupp

Budhistorik (15 bud)
1944983
1 300
1944785
1944785
1943921
1943924
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.