Soffa 1800-tal

319922

SOFFA, Karl Johan, björk samt svärtade detaljer, klädsel i randigt tyg, längd 192, sitthöjd 47 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Dekorknoppar medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Soffa 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1945821
1945645
1945793
1945645
900
1945746
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.