Einar Norelius akvarell

319920

EINAR NORELIUS (1900-1984): Troll med älva, signerad och daterad E. Norelius 41, akvarell, 30x30 cm
Med dedikation av konstnären a tergo

Rum 5

Einar Norelius akvarell

Budhistorik (24 bud)
1945988
11 500
1946009
11 000
1945988
10 500
1946007
10 000
1945988
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.