Tamburmajor

319917

TAMBURMAJOR, 1900-tal, betsat böjträ, höjd ca 186 cm

Slitage

Diverse

Rum 4

Tamburmajor

Budhistorik (15 bud)
1945774
950
1945547
900
1945283
850
1944923
1945126

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.