Takarmatur i alabaster

319916

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, alabaster, 4 ljuspunkter, diameter ca 61, höjd ca 85 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 21

Takarmatur i alabaster

Budhistorik (9 bud)
1945717
850
1945846
1945717
750
1945844
700
1945717
550

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.