Lars Norrman oljemålning

319914

LARS NORRMAN (1915-1975): Flicka med grönsaker, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 39x53 cm

Fack 3

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1945859
1945771
1945858
950
1945771
900
1945856
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.