Uno Vallman oljemålning

319913

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, 46 x 54 cm

Rum 6

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1946022
1946017
1 600
1945688
1944994
1 400
1938478

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.