Erik Jerken oljemålning

319911

ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad Jerken 1937, 60x49 cm

Fack 15

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1945945
1945749
1945743
1945732
950
1945029
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.