J Wild akvarell Kirkstone pass

319890

J WILD (1800-tal), Kirkstone pass - Höglandet, signerad och daterad 1876, akvarell, 42x59 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Budhistorik (2 bud)

1945899
1944433

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.