W Müller

319888

W.MÜLLER (1800/1900-tal), Par vid fors och kvarnbyggnad, signerad, olja, 56x44 cm

Ramskador

Konst, Äldre måleri

Fack 51

W Müller

Budhistorik (1 bud)

1945482
2015-07-11 20:44:15

2015-07-12 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.