Cancron

319886

D CANCRON (1900), Höglandsboskap, signerad, olja på duk, 50x75 cm

Dukskador, hål, kritstreck

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Cancron

Budhistorik (5 bud)
1945905
1945903
1940887
1940886
1940476

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.