Frans Wilhelm Odelmark akvarell

319884

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv med munk, signerad Odelmark, akvarell, 24x19 cm

Fack 14

Budhistorik (3 bud)

1937195
1937194
900
1937193

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.