Henry Charles Brewer

319879

HENRY CHARLES BREWER (1866-1950), Katedral i ruiner, signerad, akvarell, 55x77 cm

Skador, rispor, glasskada

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Henry Charles Brewer

Budhistorik (17 bud)
1946257
1946251
1946256
1946251
950
1945893
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.