Målning 1800-tal

319877

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Kurtiserande par vid bro, olja på duk, 53x69 cm

Dukskador/hål, kritstreck

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Målning 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1946103
1945908
1945907
600
1945906

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.