Frans Wilhelm Odelmark akvarell

319875

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Schönen Brunnen på Nürnbergs Hauptmarkt, , signerad F.W. Odelmark, akvarel, 51x36 cm

Fack 33

Budhistorik (4 bud)

1945423
700
1944495
500
1937228
450
1937227

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.