Eric Hallström blandteknik

319873

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Bygata, signerad och daterad Eric Hallström -31, blandteknik, 35x44 cm

Fack 10

Eric Hallström blandteknik
Budhistorik (5 bud)
1945361
750
1945186
700
1939689
1938139
1937285

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.