Rispah 1800-tal oljemålning

319871

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Rizpah, påskrift a tergo painted py Wm J MONTAIGNE, olja på duk, 61x51 cm

Dukskador/hål, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Rispah 1800-tal oljemålning

Budhistorik (47 bud)
1946250
19 500
1946260
19 000
1946250
18 500
1946258
18 000
1946250
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 905 EUR, 2 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.