Esaias Thorén litografi

319867

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, 38//750, färglitografi, 42x50 cm

Gulnad

Fack 49

Esaias Thorén litografi
Budhistorik (18 bud)
1945347
1945345
1945346
1945345
950
1945338
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.