Sven-Olof Ehrén Stockholmsmotiv

319864

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Riddarholmen och Slottet Stockholm, signerade och daterade Sven Olof Ehren 75 resp 71, färglitografier, 32x57 resp 23x40 cm

Gulnade

Fack 46

Budhistorik (5 bud)
1939694
500
1945437
450
1939694
1945436
1939694

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.