Ruinlandskap 1800-tal

319863

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Ruinlandskap, olja på duk, 50x61 cm

Färgbortfall, duklagning, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Ruinlandskap 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1945797
2 800
1945673
2 600
1945796
2 400
1945673
1 900
1945795
1 800

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.